Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Sofy na taras – jaki model wybrać?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Przydomowy taras to miejsce, które może zmieniać swój charakter w zależności od naszych potrzeb. Istotne jest jednak dobranie odpowiednich mebli – sofy na taras to jedna z klasycznych propozycji, którym możemy nadać nowoczesnego sznytu. W jaki sposób? Sofy na taras proponowane przez najlepszych producentów zaskoczą nas pod względem designu oraz materiałów!

Technorattanowe sofy na taras

Decydując się na zakup nowych mebli tarasowych warto zwrócić uwagę na kolekcje technorattanowe. Są to meble zarówno trwałe, eleganckie, jak i sprawdzające się w wielu modnych aranżacjach. Sofy na taras wykonane z tego tworzywa świetnie sprawdzą się również na werandach czy w ogrodach. Technorattan to tworzywo syntetyczne, które doskonale imituje naturalny rattan – nie odkształca się ono, nie płowieje nawet po wielu latach użytkowania, nie jest podatne na ścieranie. Meble tego typu posiadają lekkie, malowane proszkowo stelaże, które wpływają na końcową wagę mebla. Poprzez malowanie proszkowe aluminium zabezpieczone jest przed korozją. 

Sofy na taras możemy wykorzystać na wiele sposobów – pozwolą nam one na przyjmowanie większej ilości gości, jak również na drzemanie w cieniu parasola. Sofy takie możemy uzupełnić wygodnymi poduszkami czy pledami, które dodatkowo podniosą estetykę miejsca wypoczynkowego. 

Rozbudowane komplety meblowe

Meble tarasowe to rozbudowane komplety meblowe, w których znajdziemy nie tylko sofy na taras, ale również wygodne fotele, leżanki ogrodowe, krzesła, stoliki kawowe. Tak duża różnorodność pozwoli nam na stworzenie wyjątkowego miejsca wypoczynkowego, dopasowanego do naszych indywidualnych potrzeb. Uzupełnieniem miejsca wypoczynkowego może być funkcjonalny parasol z licznymi punktami regulacji. Ochroni nas on przed silnym słońcem. 

Comments are closed.