Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Wysokie zyski dostępne dla wszystkich

Pinterest LinkedIn Tumblr

Zasobny portfel – coś, co jest w stanie ucieszyć całkiem sporą ilość osób. Teraz takie rzeczy są możliwe, dzięki współpracy jaka została nawiązana pomiędzy firmą 10Clouds a Crescent. Ta druga zgłosiła się do tej pierwszej, chcąc otrzymać aplikację inwestycyjną, jaka będzie w stanie zapewnić zupełnie nowe możliwości.

Półksiężyc z wysokimi odsetkami

Gdyby ktoś pokusił się o dosłowne przetłumaczenie słowa Crescent, to wiedziałby, że ma do czynienia z półksiężycem. A więc Crescent app to aplikacja Półksiężyca, której głównym celem jest przynoszenie inwestorom sporych odsetek od zainwestowanych pieniędzy. Aplikacja znajduje się już w użyciu. Pierwsze osoby, które miały już przyjemność dokonać inwestycji przyznają, że wysokość odsetek jest łatwo zauważalna – w szczególności, jeżeli porówna się je do tych, jakie otrzymać można dzięki zwykłym lokatom. Nie trzeba obawiać się żadnych ukrytych opłat. Inwestorzy nie muszą również przejmować się obowiązującymi limitami, ponieważ ich tutaj właśnie nie ma.

Aplikacja zasilana przez kryptowaluty

Crescent Case Study stał się aplikacją, która w pełni zasilana jest przez kryptowaluty. Osoby chętne na zapoznanie się z tym owocnym produktem współpracy muszą dowiedzieć się, jakie są wirtualne monety i jakie będą chcieli umieścić w swoich portfelach. Crescent jest w stanie zaoferować 6% wysokości odsetek od zainwestowanej kwoty. Średnio, na RRSO w USA można liczyć na odsetki w wysokości ok. 0,5%. Liczby mówią same za siebie. To fakt, że Crescent app nie jest tak doskonale znane jak stare i dobre lokaty oszczędnościowe. Nie można się jednak do nich ograniczać, poznając nowe możliwości, jakie jest w stanie zapewnić wirtualny świat. 

Flutter i iOS

Crescent jest taką aplikacją, jaka rozwijana jest dzięki Flutter. Największy nacisk położony jest jednak na iOS. Warto również nadmienić, że aplikacja inwestycyjna integruje się z takimi stronami, jak:

  • Firebase, 
  • Auth0, 
  • Miejsca Google,
  • Segment,
  • Plaid.

Współpraca pomiędzy obiema firmami – 10Clouds i Crescent – trwała i trwa dalej. Tylko dzięki temu można wciąż opracowywać kolejne rozwiązania technologiczne, jakie jest w stanie zapewnić aplikacja inwestycyjna. Dzięki temu, w przyszłości, odsetki mogą rosnąć w jeszcze szybszym czasie. Zawsze jednak trzeba wykazać się odpowiednią rozwagą, aby móc cieszyć się pieniędzmi, a nie wręcz przeciwnie – pustym portfelem. Nie można bowiem zapomnieć, że świat związany z kryptowalutami jest nieprzewidywalny. 

 

Comments are closed.