Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Technorattanowy narożnik na taras

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nawet niewielki taras możemy zaaranżować w taki sposób, aby stał się on naszym ulubionym miejscem wypoczynkowym blisko domu – przekonują projektanci i architekci zieleni. Wykorzystując meble topowych producentów stworzymy przestrzeń dopasowaną do naszych potrzeb. Wśród najchętniej kupowanych mebli ogrodowych wymienia się dzisiaj narożnik na taras. Czym wyróżnia się na tle innych mebli?

Narożnik na taras z trwałych materiałów

Odpoczynek blisko natury przynosi wiele dobrego: możemy podładować wewnętrzne akumulatory, zrelaksować się blisko zieleni, odpocząć wśród śpiewu ptaków i szumu drzew. To również szansa na organizowanie spotkań w gronie rodzinnym pod gołym niebem. Aby jednak móc wykorzystać tę przestrzeń konieczne są meble tarasowe. Producenci proponują nam rozbudowane komplety, wśród których znajdziemy zarówno sofy, jak i wygodne fotele, krzesła, leżanki. Wśród najchętniej kupowanych wymienia się narożnik na taras z technorattanu. Dlaczego?

Narożnik na taras to wygodny mebel, który pozwoli na komfortowy odpoczynek zarówno w pojedynkę, we dwoje czy w grupie przyjaciół. Rozłożysta sofa zapewni komfort, podparcie dla pleców i sprawi, że otoczenie stanie się bardziej eleganckie. Projektanci dokładają wszelkich starań aby narożnik na taras zachwycał swoim wyglądem. 

Jak zbudowany jest narożnik na taras?

Technorattanowy narożnik na taras posiada lekki, aluminiowy stelaż malowany proszkowo – materiał ten jest zabezpieczony przed działaniem wilgoci, korozją, odkształcaniem. Dzięki zastosowaniu aluminium stelaż jest lekki, co przekłada się na niską wagę całego mebla. Okrycie mebla tworzy plecionka z tworzywa syntetycznego – to właśnie technorattan, który idealnie imituje naturalny rattan. Tworzywo to nie wchłania brudu, nie jest podatne na promieniowanie słoneczne, więc nie traci swojego oryginalnego koloru. 

Comments are closed.

https://szalonypodroznik.pl Fotele wiszące https://artfolkgallery.org