Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Postaw na ubezpieczenie NNW szkolne dla dziecka i bądź spokojny

Pinterest LinkedIn Tumblr

Olbrzymia oferta na rynku ubezpieczeń indywidualnych sprawia, że wybór konkretnej polisy może zając nam nieco czasu. Firmy ubezpieczeniowe konkurują o uwagę klientów poprzez atrakcyjne ceny oraz zniżki. Jedną z opcji, którą warto rozważyć jest NNW szkolne – jest to polisa dedykowana dzieciom i młodzieży uczących się. Czym polisa ta różni się od klasycznego ubezpieczenia indywidualnego? Jakie opcje dają nam firmy ubezpieczeniowe?

Ubezpieczenie NNW szkolne – czym jest i do kogo jest kierowane?

Komfort i bezpieczeństwo dziecka jest priorytetem rodzica – polisa ubezpieczeniowa to jedna z opcji, która pozwala na zwrot kosztów poniesionych w związku z nieszczęśliwymi wypadkami. Ubezpieczenie NNW szkolne może być stosowane w przypadku dzieci i młodzieży do 20 roku życia. Polisa ta obejmuje ubezpieczenie dziecka nie tylko w szkole – pozwala czuć się bezpieczniej również w trakcie zabaw w domu, blisko niego czy na wakacjach. Istotne jest również to, że polisa ta jest ważna przez rok, od 1 września do ostatniego dnia wakacji. W przeciwieństwie do ubezpieczeń oferowanych przez placówki szkolne w tej sytuacji możemy wybrać pomiędzy kilkoma opcjami i zadecydować o finalnej sumie ubezpieczenia i składek. NNW szkolne to wygodne rozwiązanie!

Co obejmuje ubezpieczenie NNW szkolne?

Ubezpieczenie NNW szkolne to polisa gwarantująca zwrot kosztów za leczenie, pobyt w szpitalu, rehabilitację, wypożyczenie sprzętów rehabilitacyjnych. Polisa ta została również uzupełniona o wiele interesujących dodatków, w tym zakres ochrony obejmujący jednorazowe świadczenie na wypadek pogryzienia, użądlenia czy ukąszenia. Polisa pozwala również sfinansować operacje plastyczne będące niezbędne po nieszczęśliwym wypadku dziecka. Polisa obejmuje również zwrot kosztów za pomocą psychologiczną dla dziecka po wypadku.

Comments are closed.