Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Nowoczesne doniczki na taras

Pinterest LinkedIn Tumblr

Elegancki i zaprojektowany z pomysłem taras to idealne miejsce wypoczynkowe. Poza wygodnymi meblami i parasolem słonecznym warto zadbać również o to, aby w naszym otoczeniu znalazło się dość zieleni. Umożliwią nam to doniczki na taras – dzisiaj producenci zaproponują nam doniczki na taras wykonane z różnorodnych materiałów. Co wybrać?

Doniczki na taras wykonane z technorattanu 

Nie ma wątpliwości, ze technorattan króluje na naszych tarasach i w ogrodach. Nowoczesne meble technorattanowe są jednym z pierwszych wyborów podejmowanych przez nas – są one trwałe, nowoczesne, dopasowane do wysokich wymagań klientów. W kompletach technorattanowych znajdziemy nie tylko wygodne sofy czy krzesła, ale również doniczki na taras. Nowoczesne wzornictwo oraz wysoka trwałość sprawia, że takie doniczki na taras cieszą się olbrzymim uznaniem. Technorattan nie chłonie wilgoci czy brudu, zabezpieczony jest przed odkształcaniem czy zmianą koloru pod wpływem promieniowania UV. Doniczki na taras wykonane z technorattanu pozwolą na stworzenie spójnej aranżacji przestrzeni i na zaprojektowanie jej zgodnie z naszymi oczekiwaniami. 

Cementowe doniczki na taras

Ciekawą alternatywą dla donic technorattanowych są nowoczesne doniczki na taras wykonane z cementu. Trwały materiał jakim jest cement doskonale sprawdzi się na naszych tarasach oraz wokół domów podnosząc estetykę. Doniczki na taras wykonane z cementu to propozycja dla miłośników nowoczesnego designu i nieoczywistych rozwiązań. Doniczki z cementu są wysoce odporna na ścieranie, zmienne warunki atmosferyczne, działanie wilgoci czy wnikanie brudu. Doniczki takie są bardzo stabilne, przez co bez trudu możemy osadzić w nich nawet niewielkie krzewy. Doniczki cementowe nie muszą być chowane na czas jesieni i zimy. 

Comments are closed.