Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Jak zaaranżować wymarzony taras przed domem?

Pinterest LinkedIn Tumblr

Nawet niewielka przestrzeń przy domu może stać się idealnym miejscem wypoczynkowym wymarzony taras przed domem może być zaaranżowany w dowolnym stylu – pomogą w tym rozbudowane kolekcje meblowe. Jakie rozwiązania okażą się strzałem w dziesiątkę? Jakie meble wybrać, by cieszyć się komfortem i trwałością?

Wymarzony taras przed domem – wykorzystaj kolekcje technorattanowe!

Jak stworzyć wygodne miejsce do odpoczynku dla wszystkich domowników? Świetnym rozwiązaniem okażą się komplety technorattanowe, które pozwolą na zaaranżowanie zarówno ogrodu, tarasu, jak i mniejszych przestrzeni, takich jak balkony. Kolekcje technorattanowe są niezwykle rozbudowane – znaleźć w nich można przede wszystkim elementy takie jak krzesła ogrodowe, ale też stoliki, fotele, wygodne sofy, leżanki. Dzięki takiej różnorodności możliwe jest stworzenie autorskiego kompletu i dopasowanie mebli do własnych potrzeb. Meble technorattanowe świetnie sprawdzą się w aranżacjach nowoczesnych, jak i prowansalskich czy klasycznych – szeroki wybór kolorów mebli pozwoli też na dopasowanie elementów do już zaprojektowanych przestrzeni. Wymarzony taras przed domem może być również przestrzenią jadalnianą – stół i wygodne krzesła pozwolą na podawanie letnich posiłków blisko natury.

Wymarzony taras przed domem w cieniu pergoli

Wymarzony taras przed domem warto osłonić przed słońcem – idealnym rozwiązaniem okażą się zadaszenia tarasowe w formie pergoli. Nowoczesne pergole to konstrukcje wznoszone z elementów modułowych, malowanych proszkowo. Zintegrowana rynna pozwala na odprowadzanie wody deszczowej poza obręb pergoli. Dach pergoli tworzony jest z ruchomych lameli, które obracają się wokół własnej osi. Dzięki temu rozwiązaniu użytkownicy sami decydują o tym, ile światła wpada pod pergolę.

 

 

Comments are closed.