Ad
Ad
Ad
Ciekawe

Jak dobrać strój kąpielowy, aby prezentował się on wyjątkowo i seksownie

Pinterest LinkedIn Tumblr

Dobór odpowiedniego stroju kąpielowego to jeden z letnich priorytetów każdej kobiety. Warto więc znać podstawowe kwestie, które należy uwzględnić przy jego wyborze. W przeciwnym razie zakup nawet najlepszego i najpiękniejszego stroju, może okazać się stylistyczną klapą.

Dysproporcje? Nie ma dla nich miejsca!

Dobierając kostiumy kąpielowe do sylwetki trzeba starać się przede wszystkim o uzyskanie optycznej i stylistycznej równowagi. Jest to najtrudniejsze w przypadku strojów dwuczęściowych, gdyż ich jednoczęściowe odpowiedniki (ze względu na swą budowę) „bronią” się same. Dlatego warto zadbać o to, by biustonosz i majtki zachowywały mniej więcej jednostajną stylistykę.

Warto tutaj zwrócić uwagę na dwie rzeczy. Jeśli kobieta lubi ubierać się prowokująco, to zasada ta powinna być utrzymana zarówno w kontekście górnej, jak i dolnej części kostiumu. A jeśli stawia ona na określony typ zdobień, to również powinien on obejmować całość stroju, a nie jedynie jego określoną część.

Rozmiar to rzecz święta

Przy doborze kostiumu kąpielowego warto zwrócić też uwagę na jego rozmiar. Stanik i majtki muszą być pod tym względem dobierane osobno, aczkolwiek razem muszą stworzyć ciekawą i przyciągającą wzrok kompozycję. W swoich „analizach” dotyczących kostiumu, warto też zwrócić uwagę na posiadany typ figury.

Inaczej bowiem dobierze swój strój kobieta, której figura przypomina gruszkę, a inaczej pani z sylwetką jabłka. Zły dobór rozmiaru kostiumu sprawi, że całość będzie prezentować się nieestetycznie, a być może nawet i wulgarnie. Uwzględnić to powinny również panie o bardziej pulchnych kształtach, które ubrane w dobrze skrojony strój również mogą prezentować się seksownie i uwodzicielsko.

Kolorystyczna pomysłowość

Nie ulega wątpliwości, że czarne kostiumy kąpielowe to te, które są najpopularniejsze wśród użytkowniczek. Warto jednak spróbować „wejść” w nieco inne barwy, gdyż one również mogą prezentować się seksownie. Mowa tu m.in. o kolorze granatowym, purpurowym, brązowym, a nawet jego czekoladowej odmianie. Kwestią otwartą pozostaje również dobór stylizacji kostiumu pod kątem jego zdobień.

Podsumowując, kostiumy kąpielowe same w sobie są seksowne i wyjątkowe. Warto więc dobierać je pod tym kątem, aby nie zepsuć tego niebywałego efektu. Mowa tu zwłaszcza o strojach dwuczęściowych, które zostały niejako stworzone po to, by kusić i przyciągać wzrok. Nawiasem mówiąc, kolorystyka i stylistyka kostiumu również odgrywają tu istotną rolę, gdyż to one są jego głównym atutem i największą ozdobą.

Więcej informacji znajdziesz na stronie kostium kąpielowy.

Comments are closed.

https://beesafe.pl/kalkulator-oc-ac/ https://carnivorous-plants.pl/taras-w-kazda-pogode-tajemnica-ogrzewaczy-gazowych/ https://andrzejurbanowicz.pl/odkryj-magie-loftu-ekskluzywne-meble-loftowe-i-ich-tajemnice/