Ad
Ad
Ad
Dom i wnętrze

Filtry wody do dzbanków Dafi

Pinterest LinkedIn Tumblr

Filtry wody do dzbanków stały się idealną opcją dla osób, które zapominają o kupnie wody butelkowanej. Dzięki dzbankom i dostępie do wody kranowej cały czas mają możliwość do nalania sobie szklanki czystej, świeżej i pachnącej wody. Wystarczy, że przepuszczą ją przed odpowiedni filtr do dzbanka. Filtry wody do dzbanków Dafi są jednymi z najpopularniejszych na rynku. W połączeniu z dopasowanym dzbankiem stanowią wspaniały zespół sprawdzający się przed treningami, wyjściami czy po prostu domowym pragnieniem.

W jakie dzbanki do filtrów warto zainwestować?

 

Inwestując w dzbanki do filtrów wiele osób zastanawia się jaki rodzaj dzbanka wybrać. Bardzo często wraz z filtrami kupuje się dopasowane dzbanki zbudowane ze szkła bądź plastiku. Dzbanki zbudowane ze szkła są uważane za o wiele bardziej prestiżowe. Większość osób po prostu woli kiedy woda stoi i czeka na ich ruch właśnie w szkle. Według badań szkło jest obojętne pod względem reaktywności z wodą w przeciwieństwie do często nagrzanego plastiku. Szkło dodatkowo łatwo się myje, a powierzchnia dzbanka nie będzie się tak rysować. Za tymi plusami idzie cena bowiem za dzbanki zbudowane z szklanej obudowy trzeba z reguły zapłacić o wiele więcej.

Drugim rozwiązaniem jest wybór dzbanka z mieszkanki tworzywa sztucznego i plastiku. Są to bardziej rozpowszechnione dzbanki bardzo często dodawane w zestawach przykładowo z czterema filtrami. Takie dzbanki są o wiele bardziej odporne na upadki niż dzbanki szklane. Dodatkowo są lżejsze przez co mogą być lepszym rozwiązaniem dla osób mających problemy z podnoszeniem wypełnionych wodą przedmiotów.

Podsumowanie

 

Ostateczny wybór na temat wyboru materiału, z którego zbudowany jest dzbanek zależy tylko i wyłącznie od indywidualnych preferencji. Jedna osoba bardziej ceni sobie ekonomię, a inna wygląd dzbanka. Ważne jest jednak aby zawsze dokładnie sprawdzić czy dane filtry będą pasować do jego wyboru. Nie powinny być ani za duże, ani za małe – wszystko dla dobrego przepływu wody do filtracji.

Comments are closed.

https://bibliotecalibre.org https://lewisma.org https://dajplus.pl